Оформити кредити онлайн на карту за 15 хвилин


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Ситуація, коли кошти потрібні швидко, а для відвідин банку часу немає, знайома багатьом. Тому така банківська послуга, як кредити онлайн на карту, має великий попит на фінансовому ринку України. Вона дає змогу вирішити нагальне фінансове питання протягом 10-20 хвилин. Саме скільки часу потрібно, щоб на вашу особисту карту були перераховані кошти. При цьому не тільки немає потреби в зборі певних документів, але навіть не потрібно виходити з дому.

Це зручно, особливо коли потрібна не така вже й велика сума, але негайно. Звертатися до великої банківської установи немає жодного сенсу — рішення потрібно чекати щонайменше декілька діб. З урахуванням того, що готівка потрібна вже зараз, такий розклад вам не підходить.

Чим зручні кредити онлайн на карту

Можливість моментально одержати гроші у вигляді кредиту онлайн на банківську картку — дуже цінна властивість онлайн-кредитів в форс-мажорних ситуаціях. Але окрім оперативності надання фінансової допомоги у цієї послуги є й інші переваги:

1.     Ніяких складностей в оформленні кредиту. Одержання такого займу не потребує складних кроків. Все що потрібно, це внести свої дані в спеціальну форму, дочекатися рішення системи, та зняти готівку зі своєї карти.

2.     Економія часу. Після перевірки системою, кошти будуть зараховані на карту, номер якої ви вказали. Як правило, в більшості мікрокредитних організацій вся процедура отримання онлайн кредиту займає 15-20 хвилин.  

3.     Можливість порівняти пропозиції. Клієнт може вивчити пропозиції на онлайн кредит на карту різних фінансових установ самостійно і прийняти виважене рішення. Перші кредити в більшості випадків дають під 0,01% терміном до одного місяця. Якщо послугу використовувати постійно, процентна ставка дещо зростає. Деякі кредитні організації надають знижки на комісію, тому умови слід вивчати уважно.

4.     Ніякої залежності від графіку, по якому працює банк. Може так трапитись, що гроші раптом знадобляться навіть вночі. Відділення банків в цей час не працюють, а послуга онлайн кредитування, на відміну від них, доступна цілодобово.

5.     Мінімальна кількість документів на онлайн кредит. Кредитні організації в своїй більшості не цікавить довідка, що підтверджує працевлаштування або рівень доходу. Потрібен для отримання онлайн кредиту лише паспорт та індетифікаційний код.

6.     Загальнодоступність кредиту онлайн. Займ онлайн можуть оформити навіть ті категорії громадян, які в банку одержати кредити не можуть. Через онлайн сервіс кошти можуть одержати як не працевлаштовані громадяни, так і студенти, пенсіонери.

7.     Вигідність онлайн кредитів. Оскільки такі кредити в основному видаються в невеликому розмірі і на малий термін, то при умові виконання умов кредитування, переплата по кредиту на карту не буде значною.

Головне, що кредит онлайн на карту може одержати навіть той, хто вже має заборгованість та сумнівну кредитну історію.

Як взяти кредит онлайн на карту - процедура отримання

У кожної фінансової установи свої вимоги до потенційних претенденті на онлайн кредит на карту. Зазвичай для отримання займу на картку достатньо паспортних даних та ідентифікаційного коду платника податків. Далі все просто:

1.     Вписати необхідну суму кредиту і термін його погашення.

2.     Проаналізувавши перелік пропозицій різних кредитних установ, зробити вибір самої зручної. Вірогідність отримання кредиту онлайн без довідки про доходи зросте, якщо будуть направлені заявки відразу в декілька фінустанов.

3.     Натисніть кнопку «Оформити».

4.     На сайті кредитора внесіть свої данні — прізвище, ім'я та по батькові, номер картки, ідентифікаційний код.

Важливо переконатись перед тим, як взяти швидкі гроші до зарплати, що ви зможете повернути кредит вчасно. Якщо цього не відбудеться, проценти по кредиту різко зростуть, а довіра до вас з боку кредитних установ зменшиться.

Представлену інформацію слід уважно перевіряти, оскільки навіть незначна описка може стати причиною відмови в одержані термінового кредиту на карточку. Достовірність даних система перевіряє автоматично, а вже після цього приймається рішення по онлайн кредиту. Якщо воно позитивне, гроші прийдуть на картку.

Не забудьте перевірити наявність ліцензії у установи, вибраної для отримання кредиту на карту. Важливо, щоб її робота була цілком легальною. Не завадить зайти на спеціальні форуми та ознайомитись з відгуками реальних клієнтів, які вже мають досвід одержання кредиту на карту  тій чи іншій кредитній організації. Це допоможе вам оцінити свої можливості і уникнути різних неприємностей з кредитом.

Правові відносини між клієнтом і кредитною установою в Україні при взятті кредиту онлайн на картку

В українському законодавстві поки що такого поняття як онлайн кредит немає. Але це не робить послугу незаконною. Діяльність таких компаній регулюють декілька правових актів щодо державного регулювання ринку фінансових послуг, про електронну комерцію та інших. Регулюванням їх діяльності займається спеціальна Національна комісія.

Щоб працювати легально, компанія повинна пройти атестацію та одержати ліцензію, яка підтверджує, що їй надано право надавати послуги у вигляді онлайн кредитів на карту фізичним особам в Україні.

Кредит онлайн на картку передбачає підписання договору. Оскільки кредитор і клієнт спілкуються через інтернет, немає можливості поставити підпис на ньому. Застосовують електронний варіант кредитного договору. Клієнт одержує його на свою електронну пошту. Згода з його умовами означає, що ви автоматично «підписали» його. Це і є законною підставою для укладання угоди з послідуючою видачею кредиту онлайн на карту.

Згідно з законодавством електронним являється такий документ, інформація щодо кредиту в якому — реквізити і інші відомості зафіксовані в електронному вигляді. Документ про надання онлайн кредиту можливо створити, передати і перетворити електронними засобами в візуальну форму. Документ щодо кредиту в електронному вигляді та його паперовий варіант мають ідентичну юридичну силу. 

З ціллю вдосконалення законодавчої бази щодо видачі онлайн кредитів, Національний комітет фінансових послуг розробив, а в червні 2019 р. затвердив розпорядженням №1033 «Методичні рекомендації про укладання електронних кредитних договорів». В цьому документі визначені основні вимоги, які стосуються оформлення договорів на онлайн кредити, їх підписання, а також ідентифікації клієнтів та захисту інформації.

Ці рекомендації дозволяють попереджувати шахрайство з двох сторін — як зі сторони недобросовісних кредиторів, так і зі сторони несумлінних клієнтів, які отримали кредит онлайн на карту. Це також додаткова безпека і гарантія збереження наданих клієнтом персональних даних.

Тепер фінансовим компаніям заборонено нараховувати штрафи і пеню по кредитам більш ніж 50% від боргу позичальника. Такі ж вимоги були прописані в законі «Про споживче кредитування», але багато фінансових компаній їх просто не виконували.

Взаємодію кредиторів з позичальниками регулюють статті 1054-1057 Громадянського кодексу України. Уважно вивчайте договір на кредит онлайн перед підписанням, особливу увагу приділіть штрафним санкціям і пені за затримку платежів по кредиту. Подивіться, чи немає додаткових платежів при оформленні позики на карту.

Процедура погашення кредиту на карточку

Якщо ви взяли кредит-онлайн на банківську карту, погасити його можна через термінали. При цьому необхідно приймати до уваги комісію, яка може бути утримана з платежу по кредиту, якщо між фінансовою установою та власником терміналу немає відповідних домовленостей. Кредитні організації повинні самі рекомендувати способи оплати кредиту і найкращим рішенням буде їх додержуватись. Докази дистанційної оплати кредиту — чеки, тому їх необхідно зберігати. Другий спосіб — онлайн погашення кредиту. Це зручно, оскільки в особистому кабінеті будуть збережені всі квитанції і ви зажди зможете їх роздрукувати.

Коли всі платежі по кредиту будуть здійснені, краще одержати документальне підтвердження цього факту у вигляді довідки від МФО про повне погашення боргу та про відсутність претензій до вас зі сторони кредитора. На ній обов'язково повинна бути мокра печатка та підпис.

Якщо платити борг нічим, є можливість взяти кредит онлайн під 0% в іншій фінансовій установі. Зробити це треба ще до моменту появлення прострочення по попередньому кредиту, так як більшість фірм донараховують проценти від моменту видачі кредиту за весь час користування ним.

Заборгованість по кредиту, якщо це передбачено в договорі, можливо погасити достроково. При цьому компанія зобов'язана перерахувати проценти так, щоб ви заплатили тільки за час фактичного користування кредитом. У випадку дострокового погашення кредиту частинами, проценти також підлягають перегляду. Так як основний борг зменшується, логічно що і проценти на залишок кредиту онлайн стають меншими.

На кредити онлайн великий попит. Ця послуга популярна серед багатьох українців. Це нормально, але слід знати, що кредити на великі покупки краще брати в банках, а якщо недостатньо коштів до зарплати, або на подарунки, виручить кредит онлайн на картку.