Як і де отримати кредит під 0 відсотків на картку


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Ринок споживчого кредитування в Україні активно розвивається. При цьому за оформленням позики громадяни мають право звертатися не лише в банк, але й користуватися послугами численних мікрофінансових організацій (МФО). Перед тим як взяти займ позичальники можуть вибирати програму обслуговування і умови використання позикових коштів. Серед усієї доступної різноманітності їх особливу увагу привертають доступні і вигідні позики. Особливо привабливим виглядає отримання кредиту під 0 відсотків, своєчасне повернення якого виключає необхідність переплати.

Де взяти кредит онлайн на карту під 0: вибір програм безвідсоткового кредитування

Щоб підібрати і оформити вигідний кредит потенційному позичальникові слід оцінити усю доступну різноманітність пропозицій, а також співвіднести їх відповідність власним очікуванням і потребам.

Як взяти гроші під нуль відсотків в банку

Українські банки проводять активну кредитну політику і пропонують своїм клієнтам займи на різних умовах. Програми безвідсоткового обслуговування також входять в перелік їх пропозицій. До їх числа слід відносити наступні продукти:

 1. Розстрочка при купівлі товарів або оплаті послуг. Угода припускає наявність трьох учасників: банку, продавця і покупця. Банк вносить платіж в рахунок купівлі, а покупець розраховується вже з банком, погашаючи виплачену суму частинами. Така послуга не припускає погашення процентних внесків, єдиними витратами користувача можуть стати комісійні збори. Відсотки і ризики банку покриває продавець. Саме це дозволяє покупцю без значних бюджетних навантажень купувати дорогі товари, техніку, путівки. У рамках акційної пропозиції можна навіть без відсотків взяти авто в кредит, підібравши для цього акцію від дилера.
 2. Кредитна карта з пільговим періодом. Банки все частіше пропонують клієнтам картки з наявністю безвідсоткового періоду використання засобів. При витрачанні грошей у рамках доступного ліміту відсотки не нараховуються за умови повного погашення боргу впродовж 30-60 днів.

Як правило, безвідсотковий період поширюється лише на розрахункові операції і переклади через інтернет, при отриманні готівки у банкоматі пільга може не діяти. Погашення заборгованості відновлює баланс, яким можна користуватися повторно. Фактично, утримувачі карти має під рукою доступний фінансовий резерв, яким зручно користуватися при нестачі грошей до зарплати.

Кредит під 0 відсотків на картку в МФО

Мікрофінансові компанії пропонують своїм клієнтам швидкі мікрокредити на споживчі цілі готівкою. Багато МФО видають кредити онлайн під 0 відсотків, дозволяючи позичальникам користуватися коштами без переплати. Звернення в небанківські кредитні організації відрізняється рядом переваг для позичальників, до числа яких слід відносити:

 1. оперативність обслуговування :дистанційний кредит під 0 відсотків на картку поступає впродовж декількох хвилин;
 2. онлайн формат співпраці, що виключає необхідність візиту у відділення;
 3. обслуговування через інтернет без дзвінків, довідок, забезпечення;
 4. доступ до грошей з 18 років;
 5. мінімальні ризики відмови в оформлені кредиту.

Найчастіше обробка заявки на отримання позики під 0% виконується автоматично. Дані претендента перевіряються по внутрішніх алгоритмах системи. До уваги береться відповідність позичальника вимогам МФО, відсутність у нього боргів і чистота кредитної історії в цілому. Верифікація займає всього кілька хвилин, а рішення про готовність надати позику відправляється користувачеві у вигляді електронного повідомлення на пошту або по смс на мобільний номер.

Іноді регламент обслуговування клієнтів передбачає необхідність в особистому візиті клієнта в офіс. Зробити це слід після схвалення заявки і отримання повідомлення про попереднє рішення. Менеджер компанії особисто перевіряє оригінали паспорта і код, сторони підписують договір, а гроші видаються на руки в касі.

Особливості отримання кредиту без відсотків на карту

До числа особливостей, що виділяють сервіс безвідсоткового кредитування, слід відносити:

 1. Обмеження доступу до отримання безкоштовної фінансової допомоги. Як правило, МФО пропонують клієнтам тільки перший кредит під 0 %, надалі послуга стає недоступною.
 2. Обмеження по сумі і термінам позики. Продукт відрізняється наявністю фінансових ризиків для кредиторів, тому більшість з них пропонують позики з мінімальним лімітом і на нетривалий період часу (до 1-4 тижнів).
 3. Високий відсоток схвалення заявок на отримання безвідсоткової позики з боку мікрофінансових компаній - спосіб розширити клієнтську базу і збільшити оборот. Пропозиції без обману гарантують максимальну вигоду і позбавлені якої-небудь каверзи. Проте, гарантовано уникнути витрат і переплат дозволяє тільки своєчасне і повне погашення заборгованості.

Як отримати кредит під 0 на карту

Щоб швидко вирішити фінансове питання і отримати кредитну підтримку без переплати необхідно:

 1. Вибрати кредитора, оцінивши заздалегідь привабливість і відповідність умов обслуговування поточним потребам і очікуванням.
 2. Відправити запит на отримання позики шляхом заповнення анкети на сайті або через посередницький сервіс.
 3. Вказати в заявці достовірні особисті дані: відомості з паспорта, податковий код, додаткову інформацію.
 4. Отримати позитивне рішення і погодитися з умовами фінансового обслуговування.
 5. Дочекатися зарахування засобів на карту.

Передбачається можливість оформлення банківської безвідсоткової розстрочки в дистанційному режимі. Така послуга доступна лише діючим клієнтам банку-кредитора, дані яких вже знаходяться в системі і доступні для обробки. Послуга активується через додаток або офіційний сайт банку. Оформлення купівлі при цьому займає всього декілька хвилин. Терміни розстрочки від банку може складати від 1 до 12 місяців. При своєчасному внесенні регулярних платежів користувач не несе додаткових втрат і не переплачує за зроблене придбання.

Коли надаються кредити онлайн під 0

Вигідний кредит без переплати може стати зручним і практичним рішенням в ситуаціях, коли є необхідність в здійсненні великої і коштовної покупки. Послуга розстрочки часто пропонується продавцями техніки, меблів, брендового одягу і іншої продукції. Вони укладають договори з банками на надання фінансової підтримки покупцям.

Наявність активної кредитної карти з пільговим періодом безвідсоткового використання дозволяє витрачати резервні гроші на будь-які покупки і придбання у рамках схваленого ліміту. У деяких банках нульова ставка поширюється і на зняття готівки у банкоматі. Головна вимога - дотримання термінів повернення. За кожен день прострочки платежу вже нараховується процентний збір.

Оформлення мікрокредиту в МФО - спосіб швидко впоратися з фінансовими труднощами. Кредитор зараховує гроші на баланс карти позичальника або передає їх до рук (у офісі). Основною умовою відсутності витрат також є своєчасне погашення позики. Той факт, що безвідсотковий кредит видається тільки новим клієнтам при першому зверненні створює труднощі для позичальників, що регулярно потребують додаткових коштів.