Взяти гроші до зарплати на картку онлайн без відсотків - перелік надійних МФО


Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Раніше, коли не вистачало грошей до зарплати, по допомогу зверталися до товаришів чи родичів. Часи змінюються: зараз не всі готові давати в борг, та й просити кошти мало хто готовий. Але ж ситуації бувають непередбачуваними і може знадобитися фінансова допомога. Заощадження ж є не у всіх. 

Вихід є! Гроші до зарплати легко можна взяти в МФО – компанії, що пропонує мікрокредитування.

Раніше до такого відносилися скептично. Але ж кредит як такий колись також готові були брати не всі. Зараз же вже всі оцінили переваги мікрокредитування. Це дійсно надійний й зручний спосіб вирішення своїх фінансових проблем швидко.

Позика до зарплати на картку - особливості одержання у різних регіонах України

Гроші до зарплати на картку онлайн майже у всіх МФО, незалежно від регіону проживання, можна одержати на стандартних умовах. Відрізняються лише відсоткові ставки і можливі суми, терміни мікрокредитування.

Головною відмінністю мікрокредитування є те, що все вирішується виключно в режимі онлайн. Ось чому географія розташування й немає значення. Процедура максимально спрощена – саме завдяки цьому така позика і є максимально популярною.

Вирішуючи, де взяти гроші до зарплати, треба орієнтуватися на такі ключові параметри МФО:

 • сума, яку готові надати. Якщо треба більше 5000 грн, то слід зважати на те, що не всі організації готові надавати такі суми тим, хто вперше кредитується;
 • термін. Практично завжди швидкі гроші до зарплати пропонують на термін до 30 днів. Якщо ж треба більші терміни, тоді вже треба шукати таку МФО, яка готова пропонувати такі умови;
 • географія роботи. Майже завжди гроші до зарплати Україна може отримувати вся, незалежно від місця проживання, але в деяких випадках може бути обмежено окремими регіонами;
 • про МФО, що надає гроші до зарплати відгуки теж варто читати. Часом можна дізнатися про якісь особливості співробітництва, тому краще заздалегідь знайти цю інформацію.

Щоб не гаяти час на те, щоб передивлятися масу порталів в інтернеті у пошуках МФО, де краще взяти гроші до зарплати на картку, простіше буде скористатися послугами даного сайта, де зібрано багато корисних пропозицій і представлено багато різноманітних МФО, що працюють по всій країні. 

Достатньо лише вказати потрібну суму і термін кредитування, щоб потім серед запропонованих варіантів вибрати саме ту компанію, яка ідеально підійде.

Як оформити кредит до зарплати

Після того, як буде чітко визначено, в якій МФО краще взяти гроші до зарплати онлайн на карту, треба перейти на сайт кредитора і зазначити термін кредитування, суму, після чого буде запропоновано пройти реєстрацію. Важливо вказати свої відомості, зазначити платіжні реквізити (банківську картку, на яку будуть переведені кредитні гроші). Далі є необов’язкові поля. Але, надаючи про себе максимум інформації, клієнт може одержати позику на більш вигідних умовах, тому краще максимально внести відомості.

Подальші рази, щоб взяти кредит до зарплати на картку, не треба буде вводити все це – достатньо простої авторизації та вказування потрібної суми.

Подана заявка частіше розглядається буквально за пару хвилин. Після чого гроші одразу надходять на рахунок. Практично ніколи не буває відмов. Але якщо все же взяти потрібну суму не вдалося, краще трохи зачекати і подати заявку в іншу МФО. Варто дочекатися розгляду, а вже потім звертатися до іншого кредитора, а не одразу надсилати декілька заявок у різні організації.

До речі, інколи можливо отримати гроші до зарплати без відсотків – деякі  МФО надають перші позики зовсім без додаткових переплат. Ось чому варто спершу звертати увагу на умови кредитування, щоб обрати максимально вигідний варіант.

Кредит до зарплати на картку - вимоги до позичальника

Коли оформлюється позика до зарплати онлайн, кожна МФО висуває свої вимоги до позичальників. З ними варто ознайомитися спершу. Частіше в Україні вони мало чим відрізняються. Стандартно це передбачає:

 • українське громадянство;
 • наявність потрібних документів;
 • стабільна зарплата (вимагається інколи в те інформація вноситься зі слів позичальника);
 • вік від 18 років. Верхня межа дуже рідко зазначається.

Коли треба кошти до зарплати терміново, зазвичай кредитна історія не має значення. Навіть якщо є просрочки по кредитам в інших банківських установах, це не впливає на схвалення заявки. Ось чому мікрокредитування таке популярне.

Потрібні документи щоб отримати гроші до зарплати на карточку

Вирішуючи взяти гроші до зарплати у місті Харьков, Луцьк, Хмельницький, Вінниця, Івано Франківськ, Тернопіль, Київ та інших, клієнт передає необхідні документи в режимі онлайн. Це можуть бути відскановані копії чи фотографії.

Надавати безпосередньо в офіс копії немає потреби, ось чому оформлення так легко відбувається дистанційно.

Потрібно надати лише паспорт та ІНН. Ніякі інші документи клієнт не надає. Навіть якщо в нього є бажання передати довідку з місця роботи чи підтвердження рівня свого доходу, це не є потрібним. Мало які МФО взагалі мають технічні можливості приймати ці документи.

Правила повернення позики до зарплати онлайн

Незалежно від того, були взяті гроші до зарплати у місті Рівне, Ужгород, Біла Церква, Житомир, Львів, Чернівці чи будь-якому іншому, способи повернення коштів завжди будуть стандартними:

 • безпосередньо через сайт МФО, переказуючи потрібну суму з тієї ж карти, на яку була взята позика. Це найнадійніший рекомендований спосіб;

 • через банки (каси, термінали, онлайн банкінг);

 • термінали самообслуговування.

Всі сторонні сервіси частіше пропонують переказ за 2-3 робочі дні, в той час як через сайт МФО кошти надходять частіше одразу.

Взяті гроші до зарплати на карточку часто можливо повернути в перші 2-3 дні прос рочки без штрафів. Часто МФО надають таку можливість, але краще не допускати подібного.

Варто враховувати, скільки саме платіж буде надходити на особистий рахунок. Користуючись сторонніми сервісами для поповнення рахунку, слід враховувати, скільки саме робочих днів переводять гроші. Це все частіше за все зазначають на своєму порталі МФО. Датою ж сплати вважається той день, коли сума фактично надійшла на рахунок (це може займати до 5 днів). Також варто враховувати й комісії за переказ, щоб не виникло такої проблеми, що виявиться недоплата незначної суми.

Скільки повертати грошей

Беручи кредит до зарплати, клієнт першочергово має можливість розрахувати переплати і суму, яку треба буде повернути. Для цього майже на всіх сайтах представлено спеціально розроблений кредитний калькулятор. Достатньо лише задати, яка сума і на який термін необхідна, щоб дізнатися про розмір переплат за цей термін та про те, яку ж суму треба буде внести. 

Якщо МФО кредитує на різних умовах (пропонує різноманітні кредитні програми), тоді першочергово також потрібно буде обрати тип програми, щоб було визначено відсотки.

Подальші рази розрахунки проводяться в Особистому кабінеті, так як відсоткова ставка визначається індивідуально, залежно від надійності клієнта. 

Повністю всю інформацію по своєму рахунку можна одержати в Особистому кабінеті (скільки вже було внесено, скільки треба). 

За декілька днів до дати платежу надходить СМС з інформацією про те, скільки саме потрібно буде внести.

Майже всі МФО надають можливість повертати борг завчасно без додаткових сплат за це. Ось чому найкращим рішенням стане хоча б частково, але частіше, вносити суми на рахунок. Відсотки нараховують, виходячи з суми боргу. Ось чому чим меншим він буде – тим менше й необхідно буде переплачувати. Тим паче, що вносити на рахунок суми можна й кожного дня.

Можливість пролонгації кредиту до зарплати

Коли береться позика до зарплати на картку, її потрібно своєчасно повернути. Але не завжди це може вдатися. Щоб не допустити просрочки, можливо подати заявку на подовження терміну кредитного договору. В цьому разі потрібно сплатити лише відсотки за час користування грошима. А саму суму повертають ще через зазначений час.

Практично всі МФО надають таку можливість, але все ж краще заздалегідь уточнити, чи є така послуга. 

Подавати заявку треба до тієї дати, коли потрібно внести платіж.

Якщо виникають якісь питання, їх завжди можна вирішити, просто звернувшись на Гарячу лінію МФО чи поставивши запитання онлайн в чаті.

Головні плюси грошей до зарплати

Мікрокредитування стає все більш популярним останнім часом. Якщо раніше послугами МФО користувалися лише ті особи, що мають вкрай зіпсовану кредитну історію, то зараз і інші часто надають перевагу мікрокредитуванню. На це є цілий ряд причин. Головними перевагами мікрокредита є:

 • можливість отримати потрібну суму в будь-який час. Якщо в банк не можна звернутися вночі чи в святкові дні, то тут це не стане перешкодою – послуга доступна цілодобово;
 • немає необхідності чекати, поки оформляється кредитний договір – вся процедура займає пару хвилин;
 • коли оформлена кредитна картка, часто потрібно сплачувати додаткові комісії за користування. У випадку ж з МФО платити треба лише за ті кошти, якими безпосередньо користуються;
 • мінімальні вимоги до клієнта. Якщо в банк потрібно надавати багато документів, бути працевлаштованим, то тут нічого цього не потрібно;
 • немає необхідності довго сидіти в черзі для підписання кредитної угоди – все це можливо зробити, навіть не виходячи з дому;
 • банки часто вимагають додаткові контакти, після чого починають телефонувати знайомим, навіть якщо все сплачено вчасно. В МФО ж не треба надавати якісь телефонні номери чи зазначати поручителя.

Раніше до МФО ставилися скептично, вважаючи їх відсотки надто великими. Зараз же все інакше – якщо правильно оформити кредит, обрати гідну МФО за слідкувати за акційними пропозиціями, то можливо користуватися мікрокердитними коштами на досить вигідних умовах. 

Головною перевагою МФО є доступність мікрокредитів: мінімум вимог до позичальника, документів, відсутність перевірки кредитної історії. Все це робить позику доступною для багатьох. Також звертають увагу на простоту оформлення. Якщо гроші знадобилися вночі чи у святковий день, ніде більше їх неможливо буде одержати. У той же час МФО надає можливість кредитуватися, коли це необхідно. 

Достатньо лише заповнити мінімальний перелік відомостей і вже незабаром одержати потрібну суму на картку. Ось чому, коли не вистачає грошей до зарплати, ідеальним рішенням буде просто оформити мікрозайм.